Меню раздела

    Гарачыя навіны

    11.04.2018
    Пасхальная неделя «Доброго Сердца» 

    больш падрабязна...

    09.04.2018
    Cамы час паклапаціцца аб птушках

    больш падрабязна...

    06.04.2018
    Встреча с американкой Джессикой

    больш падрабязна...

    03.04.2018
    Конкурс театрализованных постановок "Lingua-2018"

    больш падрабязна...

    26.03.2018
    Спартландыя "Мама, тата, я - спартыўная сям'я"

    больш падрабязна...

    Галоўная : Настаўніцкая : Расклад факультатыўных заняткаў

    Расклад факультатыўных заняткаў

    Расклад факультатыўных заняткаў

    на ІІ і ІІІ ступенях агульнай сярэдняй адукацыі

    на IІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

    Настаўнік

    Назва  

    Клас

    Коль касць гадзін  

    Коль  касць вучн.

    Час і месца правядзення

    Іваноўская С.У.

    Біблія як помнік гісторыі і літаратуры

    6ав

    1

    6

    Сер-13.00 -13.45, к. 30

    Петраш Т.Л.

    Маё прафесійнае будучае

    1

    18

    Чц- 14.00 – 14.45, к.30

    Жыхарка В.А.

    Даследуем гуманітарнае права

    10б

    1

    4

    Пн- 14.00 -14.45, к. 20

     

    Роўны навучае роўнага

    1

    4

    Сб – 14.00- 14.45, к.20

     

    Роўны навучае роўнага

    1

    5

    Сб – 15.00- 15.45, к.20

    Дубейка І.І.

    Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

    11б

    1

    5

    Пн - 14.55 -15.40, к.35

     

    Асновы права

    10б

    1

    4

    Аўт- 14.55 -15.40, к.22

    Літвіна А.В.

    Цікаўным аб тайнах рэчыва

    1

    7

    Сб- 9.00- 9.45, к.10

     

    Шчыра аб патаемным

    10а

    1

    4

    Пт- 14.00 -14.45, к.10

    Тарасюк А.М.

     Гэты няпросты просты сказ

    1

    4

    Чц – 15.55- 16.40, к.23

    Захарава В.У.

    Гэты няпросты просты сказ

    1

    6

    Чц - 14.55- 15.40, к.31

    Іваноўская С.У.

    Складаны сказ без складанасцей

    9абв

    1

    7

    Пн – 14.55 – 15.40, к.30

    Мароз М.Ч.

    От значения к написанию

    8аг

    1

    8

    Пн – 14.55 – 15.40, к. 33

    Бурак А.В.

    Уводзіны ў інфарматыку

    5аб

    1

    6

    Сб- 10.00 – 10.45, к.22

    Маркевіч К.Ю.

    Уводзіны ў інфарматыку

    5аб

    1

    6

    Сб- 10.00 – 10.45, к.35

    Жыхарка  Л.Л.

    Алгебра вучыць разважаць

    1

    7

    Сер- 14.00- 14.45, к.38

    Жыхарка  Л.Л.

    Алгебра вучыць разважаць (Еўхач В.)

    10б

    1

    5

    Пт- 11.05-11.50

     

    Жыхарка  Л.Л.

    Паўтараем матэматыку

    11б (пр.)

    1

    5

    Чц-14.55- 15.40, к.22

    Філіманіхіна Л.Л.

    Алгебра вучыць разважаць

    9ав

    1

    9

    Пн – 14.00- 14.45, к.29

    Войтуль В.Ф.

    Алгебра вучыць разважаць

    1

    5

    Сб – 9.00 – 8.45, к.33

     

    Алгебра вучыць разважаць

    10аб

    1

    5

    Аўт – 14.00 – 14.45, к. 38

    Здановіч Н.Р.

    Абагульняючы факультатыўны курс па фізіцы

    11аб

    1

    5

    Сер – 14.55 – 15.40, к.23

    Бугай С.Г.

    Простыя рашэнні складаных задач

    9абв

    1

    7

    Сер – 14.00 – 14,45, к. 23

    Буза А.С.

    Мастацкае макетаванне

    9бв -

    1

    5

    Сб- 9.00 – 9.45, майст.

    Мацкевіч Г.М.

    Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

    11а

    1

    5

    Сер – 14.00 – 14.45, к. 27

    Грыцук Н.М.

    Па краінах і кантынентах

     8г

    1

    3

    Пан – 14.00 -14.45, к. 26

    Качура Л.І.

    Камунікатыўная граматыка

    9бв

    1

    4

    Аўт – 14.00 – 14.45, к. 9

    Дубіна Л.К.

    Пазнай сябе

    1

    4

    Пт – 14.00 – 14.45,  к. 13

     

    Пазнай сябе

    1

    6

    Сб – 9.00 – 9.45, к.37

     

    Пазнай сябе

    1

    5

    Сб – 9.50 – 10.40, к.37

     

    Практыкум па чытанні

    1

    3

    Чц – 14.55 – 15.40, к. 13

     

    Асновы акцёрскага майстэрства

    1

    6

    Аўт - 14.55 – 15.40, к. 38

     

    Уводзіны ў свет замежнай мовы

    1

    7

    Сер – 13.00 – 13.45, к. 46а

    Ярмольчык Г.К.

    Абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі

    11аб

    1

    7

    Чц – 14.55 – 15.40, к. 27

    Варвашэвіч І.У.

    Мы самі

    8абв

    1

    5

    Сер – 14.55 – 15.40, к. 11

    Крэсік Л.Х.

    Обобщающий факультативный курс по учебному предмету «Русский язык»

    10аб

    1

    10

    Чц – 14.00 – 14.45, к. 12

    Іадкоўская С.І.

    Рыхтуемся да вывучэння хіміі на павышаным узроўні

    9абв

    1

    6

    Пн – 14.00 – 14.45, к. 12

    Горбель Н.П.

    Практыкум па арфаграфіі

    10б

    1

    5

    Чц – 14.00 – 14.45,  к.25

     

    Шылко У.А.

    Алгебра вучыць разважаць

    1

    5

    Сер – 14.00 – 14.45, к. 26

     

    Варвашэвіч І.У.

    Займальны свет жывёл

    8авг

    1

    4

    Пт – 14.00 – 14.45, к. 12

     

    Практыкум па пуктуацыі

    11аб

    1

    8

    Сб – 9.00 – 9.45, к. 31

    Філіманіхіна Л.С.

    Паўтараем матэматыку

    11аб

    1

    9

    Пт – 14.55 – 14.40, к.27

    Дрэмук Т.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    10а

    1

    5

    Сб – 11.30 – 13.00, к.31

    Дрэмук Т.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    11аб

    1

    4

    Сб – 10.00 – 11.30, к.31

    Мартыненка С.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    10а

    1

    5

    Сб – 11.30 – 13.00, к.31

    Мартыненка С.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    11аб

    1

    4

    Сб – 10.00 – 11.30, к.31

                     

    Расклад факультатыўных заняткаў

    на ІІ і ІІІ ступенях агульнай сярэдняй адукацыі,

    якія праводзяцца ў суботу,

    на IІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

    Настаўнік

    Назва  

    Клас

    Коль касць гадзін  

    Коль  касць вучн.

    Час і месца правядзення

    Жыхарка В.А.

    Роўны навучае роўнага

    1

    4

    Сб – 14.00- 14.45, к.20

     

    Роўны навучае роўнага

    1

    5

    Сб – 15.00- 15.45, к.20

    Літвіна А.В.

    Цікаўным аб тайнах рэчыва

    1

    7

    Сб- 9.00- 9.45, к.10

    Бурак А.В.

    Уводзіны ў інфарматыку

    5аб

    1

    6

    Сб- 10.00 – 10.45, к.22

    Маркевіч К.Ю.

    Уводзіны ў інфарматыку

    5аб

    1

    6

    Сб- 10.00 – 10.45, к.35

    Войтуль В.Ф.

    Алгебра вучыць разважаць

    1

    5

    Сб – 9.00 – 8.45, к.33

    Буза А.С.

    Мастацкае макетаванне

    9бв -

    1

    5

    Сб- 9.00 – 9.45, майст.

    Дубіна Л.К.

    Пазнай сябе

    1

    6

    Сб – 9.00 – 9.45, к.37

     

    Пазнай сябе

    1

    5

    Сб – 9.50 – 10.40, к.37

    Варвашэвіч І.У.

    Практыкум па пуктуацыі

    11аб

    1

    8

    Сб – 9.00 – 9.45, к. 31

    Дрэмук Т.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    10а

    1

    5

    Сб – 11.30 – 13.00, к.31

    Дрэмук Т.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    11аб

    1

    4

    Сб – 10.00 – 11.30, к.31

    Мартыненка С.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    10а

    1

    5

    Сб – 11.30 – 13.00, к.31

    Мартыненка С.А.

    Уводзіны ў педагагічную прафесію

    11аб

    1

    4

    Сб – 10.00 – 11.30, к.31

     

                 Стымулюючыя і падтрымліваючыя заняткі                                                                                                                

    Настаўнік

    Прадмет

    Клас

    Час правядзення

    Войтуль В.Ф.

    Матэматыка

    Аўт- 16.00

     

     

    10аб

    Сер – 16.00

     

     

    Чц – 16.00

     

     

    Сб – 10.00

    Рагініна А.Ю.

    Англійская мова

    Пн – 12.00

    Мароз М.Ч.

    Русский язык

     Аўт - 15.00

    Дубейка І.І.

    Краязнаўства, прававыя веды

    8а, 9в

    Сер – 14.00

    Варабей Л.М.

    Русский язык

    10а

    Пн – 13.00

     

     

    Пн – 14.00

     

     

    11аб

    Чц – 14.00

    Качура Л.І.

    Англійская мова

    10а

    Пн – 14.00

    Іадкоўская С.І.

    Хімія

    Пт – 14.00

    Ціхно А.Ю.

    Нямецкая мова

    11б

    Пт- 15.00

    Крэсік Л.Х.

    Русский язык

    10 а,б

    Сер – 14.00

    Пармонік Л.У.

    Русский язык

    Пт – 14.00

     

    Акрамя гэтых гадзін настаўнікі выкарыстоўваюць  яшчэ 15 гадзін у тыдзень на арганізацыю дадатковых (стымулюючых і падтрымліваючых) заняткаў з вучнямі, калі палічаць іх арганізацыю неабходнай.

     

    Выбор языка

    БеларускiРусский

    Новости министерства образования

    18.04.18
    В Москве начал работу 5-й Московский международный салон образования
    msk

    Подробнее...

    18.04.18
    На 7-й Европейской математической олимпиаде для девушек белорусские участницы завоевали серебряные медали
    olp

    Подробнее...

    14.04.18
    Заседание Ассоциации руководителей учреждений образования общественного объединения «Белорусское педагогическое общество»
    ps

    Подробнее...

    13.04.18
    В НДЦ «Зубренок» обсудили вопросы организации летнего отдыха и оздоровления детей в 2018 году
    zub

    Подробнее...

    Счетчик посещений

    Хостинг
    adm.edu.by
    Базовый шаблон v. 1.4
    Адрас: 225316 аг. Жамчужны, вул. Цэнтральная,7, Баранавіцкі раён, Брэсцкая вобласць
    Тэлефон:(8-0163) 431648
    Электронная пошта:zhemch@baranovichi.edu.by