Меню раздела

    Гарачыя навіны

    11.04.2018
    Пасхальная неделя «Доброго Сердца» 

    больш падрабязна...

    09.04.2018
    Cамы час паклапаціцца аб птушках

    больш падрабязна...

    06.04.2018
    Встреча с американкой Джессикой

    больш падрабязна...

    03.04.2018
    Конкурс театрализованных постановок "Lingua-2018"

    больш падрабязна...

    26.03.2018
    Спартландыя "Мама, тата, я - спартыўная сям'я"

    больш падрабязна...

    Галоўная : Вучням : Акцыя "Нашы дзеці"

    Акцыя "Нашы дзеці"

    Информация о проведении новогодних праздников 

    Учреждение

    (место проведения)

    Дата проведения

    Время

    Ответственное лицо

    Контактные телефоны

     

    Жемчужненский сельский Дом культуры

    26.12.2017

    11.00 -12.30

    (1 классы)

    13.00 – 14.30

    (2 классы)

    Бакунец Т.Л.,

    Богданович А.И.

    8-029-

    796-81-73

    Жемчужненский сельский Дом культуры

    27.12.2017

    11.00 -12.30

    (3 классы)

    13.00 – 14.30

    (4 классы)

    Бакунец Т.Л., Богданович А.И.

    8-029-

    796-81-73

    Жемчужненский сельский Дом культуры

    28.12.2017

    18.00 -21.30

    (8 - 11 классы)

    13.00 -14.30

    (5 - 7 классы)

     

    Бакунец Т.Л., Жихарко О.А.

    8-029-

    796-81-73

    ПЛАН РАБОТЫ НА  ЗІМОВЫЯ КАНІКУЛЫ

    Аўторак26.12.2017

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца

    правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    10.00 – 11.00

    Спартыўныя гульні

    9 - 11

    Спартыўная зала

    Юруць А.Б.

    11.00 – 12.00

    Спаборніцтвы  па баскетболу

    5 - 7

    Спартыўная зала

    Васільчанка Е.У.

    12.00 – 14.00

    Спаборніцтвы  па настольным тэнісе

    9

    Спартыўная зала

    Барысевіч Я.А.

    11.00 – 12.30

    Інтэрактыўная тэатралізаваная праграма “Навагоднія цуды”

    1

    Жамчужненскі СДК

    Басінская Т.І., Радкавец А.С., Ігнаценкава І.М., Шульга Г.К.

    13.00 – 14.30

    Інтэрактыўная тэатралізаваная праграма “Навагоднія цуды”

    2

    Жамчужненскі СДК

    Лапкоўская Л.А., Чарнагрэбель Д.І.,            Басько С.Д., Федаровіч В.Я., Давыдавец А.А.

    10.00-11.00

    Гадзіна Роздумаў

    “Гісторыя моцных духам”

    7-10

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

    08.00 – 15.00

    Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

    1-4

    Згодна графіка

    Федаровіч В.Я.

    Серада27.12.2017

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца

    правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    11.00 – 13.00

    Спартландыя

    “Хучэй! Вышэй! Лепш!”

    5

    Спартыўная зала

    Васільчанка Е.У.

    11.00 – 12.30

    Інтэрактыўная тэатралізаваная праграма “Навагоднія цуды”

    3

    Жамчужненскі СДК

    Яцкевіч С.І.,

    Маркушэўская Г.П.,

    Лазоўская А.У., Віннік В.В.

    13.00 – 14.30

    Інтэрактыўная тэатралізаваная праграма “Навагоднія цуды”

    4

    Жамчужненскі СДК

    Чарнагрэбель Н.І.,

    Вьюн С.Я.,

    Круглік М.Г., Бубек А.А.

    10.00 – 11.00

    Спектакль “Не дапусціць да інфаркта” (прафілактыка табакурэння, наркаманіі, алкагалізма)

    7-11

    УА “Навамышскі

    дзяржаўны прафесійны  сельскагаспадарчы ліцэй”

    Класныя кіраўнікі

    8-11 класаў

    11.00 – 12.00

    Прафарыентацыйны занятак “Я выбіраю Навамышскі

    дзяржаўны прафесійны  сельскагаспадарчы ліцэй!”

    9,11

    УА “Навамышскі

    дзяржаўны прафесійны  сельскагаспадарчы ліцэй”

    Класныя кіраўнікі

    9,11 класаў

    09.00-17.00

    Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны –

    аграсядзіба “Вясёлая хата”  -   аг. Жамчужны”

    3, 5, 7

    Лазоўская А.У.,

    Войтуль В.Ф.,

    Дубіна Л.К.,

    Лешык А.Р.

    09.00-14.00

    Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны –

    аграсядзіба “Дзекалы”  -   аг. Жамчужны”

    1

    Басінская Т.І.,

    Радкавец А.С.,

    Ігнаценкава І.М.,

    Шульга Г.К.

    08.00 – 15.00

    Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

    1-4

    Згодна графіка

    Федаровіч В.Я.

     

    Чацвер28.12.2017

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца

    правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    10.00 -12.00

    Першынства школы па валейболу

    9- 11

    Спартыўная зала

    Юруць А.Б.

    11.00-13.00

    Настольны тэніс

    7-11

    Спартыўная зала

    Барысевіч Я.А.

    10.00-11.00

    Літаратурная гадзіна “Чараўніца, якая жыве ўсюды”

    2-5

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

    13.00-14.30

    Тэатралізаваная дыскапраграма “З Новым годам!”

    5-7

    Жамчужненскі СДК

    Класныя кіраўнікі 5-7 класаў

    18.00 -21.30

     Тэатралізаваная дыскатэка “Супер-Баба Яга”

    8-11

    Жамчужненскі СДК

    Класныя кіраўнікі 8-11 класаў

    09.00-19.00

    Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны –

    г. Мінск (Палац Рэспублікі)  -   аг. Жамчужны”

    2

    Лапкоўская Л.А.,

    Давыдавец А.А.,

    Федаровіч В.Я.

    08.00 – 15.00

    Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

    1-4

    Згодна графіка

    Федаровіч В.Я.

     

    Пятніца, 29.12.2017

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    10.00-11.00

    Спаборніцтвы  па баскетболу

    7-8

    Спартыўная зала

    Васільчанка Е.У.

    11.00-12.00

    Рухомыя гульні “Разам весела гуляць”

    5 - 6

    Спартыўная зала

    Юруць А.Б.

    13.00-14.00

    Спартландыя

    “Вясёлыя старты”

    4

    Спартыўная зала

    Вазыкава А.Б.

    12.00-13.30

    Інтэлектуальная гульня “У свеце цікавага”

    5-6

    Каб. № 20

    Жыхарка В.А.

    13.30 –14.30

    Занятак з элементамі трэнінгу “Курыць не модна – модна не курыць”

    6-10

    Кабінет СППС

    Іваноўская С.У.

    08.00 – 15.00

    Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

    1-4

    Згодна графіка

    Федаровіч В.Я.

     

    Субота, 30.12.2017

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца

    правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    12.00 –14.00

    Спаборніцтвы  па футболу

    5-11

    Спартыўная зала

    Барысевіч Я.А.

    11.00-12.00

    Пераднавагодняя гульня “Самае лепшае свята”

    2-5

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

    10.30 –11.30

    Групавы занятак з элементамі трэнінгу “Матывы нашых паступкаў”

    7-10

    Кабінет СППС

    Петраш Т.Л.

    11.00-15.00

    Навагодняя дабрачынная акцыя “Цуда каля ёлкі”

    2-10

    Наведванне дзяцей на даму

    Жыхарка В.А.

    08.00 – 15.00

    Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

    1-4

    Згодна графіка

    Федаровіч В.Я.

      

    Серада03.01.2018

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца

    правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    10.00 -12.00

    Першынства школы па валейболу

    7- 8

    Спартыўная зала

    Юруць А.Б.

    12.00-14.00

    Настольны тэніс

    6-9

    Спартыўная зала

    Барысевіч Я.А.

    11.00 – 13.00

    Спаборніцтвы па шашках, шахматах

    2-4

    Спартыўная зала

    Васільчанка Е.У.

    10.00 -11.00

    Інтэлектуальная гульня па літаратурным творам “Разумнікі і разумніцы”

    4 - 6

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

    11.00 –12.00

    Гутарка “Пазбегнуць правапарушэнняў”

    6-10

    Кабінет СППС

    Басько І.У.

    08.00-15.00

    Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

    1-4

    Згодна графіка

    Федаровіч В.Я.

     

    Чацвер, 04.01.2018

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    10.00-11.00

    Спаборніцтвы  па баскетболу

    7-8

    Спартыўная зала

    Васільчанка Е.У.

    11.00-12.00

    Рухомыя гульні “Разам весела гуляць”

    6 - 7

    Спартыўная зала

    Юруць А.Б.

    11.30-12.30

    Брэйн-рынг “Суперінтэлектуалы”

    8-10

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

    12.00 –13.00

    Псіхалагічная гульня “Мы будзем гуляць”

    5-6

    Кабінет СППС

    Здановіч Н.П.

    09.00-19.00

    Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны –

    Белавежская пушча  -   аг. Жамчужны”

    4

    Вьюн С.Я.,

    Захарава В.У.,

    Бубек А.А.

      

    Пятніца, 05.01.2018

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    10.00-11.00

    Спаборніцтвы  па баскетболу

    7-8

    Спартыўная зала

    Васільчанка Е.У.

    11.00-12.00

    Рухомыя гульні “Разам весела гуляць”

    5 - 6

    Спартыўная зала

    Юруць А.Б.

    13.00-14.00

    Спартландыя

    “Вясёлыя старты”

    4

    Спартыўная зала

    Вазыкава А.Б.

    11.00-12.00

    Літаратурная гадзіна “Чытайце кнігі роднай краіны”

    2-9

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

    12.00 –13.00

    Групавы занятак з элементамі трэнінгу “Жыць па асабістаму выбару”

    6-10

    Кабінет СППС

    Петраш Т.Л.

      

    Субота, 06.01.2018

    Час

    Мерапрыемства

    Клас

    Месца правядзення

    Адказныя

    Згодна графіка

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна графіка

    Педагогі дадатковай адукацыі

    12.00-14.00

    Спаборніцтвы  па футболу

    5-11

    Спартыўная зала

    Барысевіч Я.А.

    11.00-12.30

    Гульня “Данеткі”

    7-9

    Каб. № 20

    Жыхарка В.А.

    12.30 –13.30

    Занятак “Мая сям’я -самая лепшая”

    6-10

    Кабінет СППС

    Іваноўская С.У.

    Выбор языка

    БеларускiРусский

    Новости министерства образования

    18.04.18
    В Москве начал работу 5-й Московский международный салон образования
    msk

    Подробнее...

    18.04.18
    На 7-й Европейской математической олимпиаде для девушек белорусские участницы завоевали серебряные медали
    olp

    Подробнее...

    14.04.18
    Заседание Ассоциации руководителей учреждений образования общественного объединения «Белорусское педагогическое общество»
    ps

    Подробнее...

    13.04.18
    В НДЦ «Зубренок» обсудили вопросы организации летнего отдыха и оздоровления детей в 2018 году
    zub

    Подробнее...

    Счетчик посещений

    Хостинг
    adm.edu.by
    Базовый шаблон v. 1.4
    Адрас: 225316 аг. Жамчужны, вул. Цэнтральная,7, Баранавіцкі раён, Брэсцкая вобласць
    Тэлефон:(8-0163) 431648
    Электронная пошта:zhemch@baranovichi.edu.by