Меню раздела

Гарачыя навіны

15.06.2018
ДЕНЬ СКАЗКА

больш падрабязна...

15.06.2018
Лагер «Жамчужынка»

больш падрабязна...

09.06.2018
У школе адбыўся выпускны бал

больш падрабязна...

08.06.2018
Гуляем у страйкбол

больш падрабязна...

07.06.2018
Экскурсія ў в. Дзекалы

больш падрабязна...

Галоўная : Вучням

Вучням

                                    

План работы

ДУАЖамчужненская сярэдняя школа

Баранавіцкага раёна

на перыяд летніх канікул 2018 года

 

Час

Мерапрыемства

Месца правядзення

Класы

Адказныя

 

 

01.06.2018

Дзень абароны дзяцей

 

9.00-13.00

 

Вясёлыя старты “Хучэй, вышэй, мацней!”

Стадыён

1-5

 

Вазыкава А.Б.

 

10.00-11.00

Прэзентацыя “Дзень абароны дзяцей”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

16.00-20.00

Спартыўны калейдаскоп «Нас пазнаёміла гульня»

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8, 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-14.00

Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны – в. Драгабыль – п. Гарадзішча – в.Скробава -  Вялікая Калпеніца - аг. Жамчужны”

 

4

Дубейка І.І., Багдановіч Г.І.

 

 

02.06.2018

 

9.00-13.00

 

Вясёлыя старты “Хутчэй, вышэй, мацней!”

Стадыён

1-5

 

Вазыкава А.Б.

 

13.00-14.00

Трэнінгавы занятак з элементамі гульні “Пачуццё ўласнай павагі”

Каб. СППС

6-8

 

Петраш Т.Л.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па  баскетболе

Стадыён

7-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

04.06.2018

 

9.00-13.00

Малыя Алімпійскія гульні

 

Стадыён

5-8

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

7-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“Б”

Здановіч Н.Р.

 

8.00-19.00

Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны – г. Жодзіна (БелАЗ) – г. Барысаў (фабрыка марожанага) –аг. Жамчужны”

 

7-8

Ціхно А.Ю., Мароз М.Ч.

 

 

05.06.2018

 

9.00-13.00

 

Вясёлыя старты “Хучэй, вышэй, сільней!”

Стадыён

1-5

 

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Конкурс “Снайперы”

Стадыён

7-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“Б”

Здановіч Н.Р.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

9.00-14.00

Экскурсія па маршруце “Аг. Жамчужны – г. Баранавічы (Баранавіцкі Музей гісторыі чыгункі) - аг. Жамчужны”

 

5

Лешык А.Р.,

Чурай Я.Э

 

06.06.2018

 

9.00-13.00

 

Старты для ўсіх

 

Стадыён

1-5

 

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па стрытболу

Стадыён

6-8

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“Б”

Здановіч Н.Р.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

 

07.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спартландыя

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

6-8

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “Б”

Здановіч Н.Р.

 

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

9.00-14.00

Турыстычны паход па маршруце “Аг. Жамчужны –в. Дзекалы – аг. Жамчужны”

 

5

Дубіна Л.К.,

 Качура Л. І.

 

 

08.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спартландыя «Мы – адна сям’я»

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па бадмінтоне

Стадыён

6-8

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “Б”

Здановіч Н.Р.

 

 

09.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спартыўны час

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Гульня“Дартс”

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

19.00 -24.00

Выпускны баль

Актавая зала

11

Варабей Л.М., Горбель Н.П.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “В”

Тарасюк А.М.

 

 

11.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спартландыя “Вясёлыя фінішы”

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “А”

Войтуль В.Ф.

 

13.00-14.00

 Занятак з элементамі гульні “Матывы нашых учынкаў”

Каб. СППС

5-7

 

Здановіч Н.П.

 

 

12.06.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “У трыдзевятым царстве, у спартыўнай дзяржаве”

 

Стадыён

 

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Велатрэк

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “А”

Войтуль В.Ф.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

10.00-11.00

Гульня “Беларусь спартыўная: гуляем і даведваемся”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

 

13.06.2018

 

9.00-13.00

 

Эстафета  “Таленавітыя ў спорце”

 

Стадыён

1-5

 

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па міні-футболе

Стадыён

6-11

 

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “А”

Войтуль В.Ф.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

 

14.06.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы “Залатая скакалка”

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Атлетычнае шматбор’е

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “А”

Войтуль В.Ф.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

 

15.06.2018

 

9.00-13.00

 

Стадыён у двары

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па валейболу

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7 “А”

Войтуль В.Ф.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

16.06.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Гумар у спорце важны, не спорце”

 

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па стрытболе

Стадыён

5-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

13.00-14.00

 Трэнінг “Эфектыўныя прыёмы зносін”

Каб. СППС

5-7

 

Петраш Т.Л.

 

10.00-11.00

Урокі дабрыні “Вечныя каштоўнасці”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

18.06.2018

 

9.00-13.00

Спартыўная гульня“Ваенны цягнік”

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “А”

Шылко А.У.

 

13.00-14.00

 Трэнінг “Эфектыўныя прыёмы зносін”

Каб. СППС

5-7

 

Здановіч Н.П.

 

 

                                19.06.2018

 

 

9.00-13.00

 

Футбольны турнір

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па баскетболе

 

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “А”

Шылко А.У.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

10.00-11.00

Агляд літаратуры “Дзед-прыродавед аб загадках прыроды”

 Бібліятэка  

 

4-6

Прыход І.У.

 

 

20.06.2018

 

9.00-13.00

Спартландыя “Іграй і перамагай”

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па бадмінтоне

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “А”

Шылко А.У.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

21.06.2018

 

9.00-13.00

Вяровачная спартландыя

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па бадмінтоне

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-15.30

Работа прышкольнага аздараўленчага лагера

Згодна з планам

1-4

Ігнаценкава І.М.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “А”

Шылко А.У.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

9.00-13.00

Заняткі гуртка “Фантазёры”

Кабінет абслугоўваючай працы

1-4

Бажко М.Л.

 

 

 

22.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спаборніцтвы юных атлетаў

 

Стадыён

1-6

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы “Гарадкі”

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “А”

Шылко А.У.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

10.00-11.00

Прагляд фільма “Як гэта было”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

 

23.06.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы“Паласа перашкод”

 

Стадыён

1-5

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

6-11

 

Барысевіч Я.А.

 

13.00-14.00

 Трэнінг “Будзь самім сабою, але ў лепшым выглядзе”

Каб. СППС

5-7

 

Здановіч Н.П.

 

25.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спаборніцтвы «Юныскакун»

Стадыён

1-5

Лешык А Р.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па армрэстлінгу

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “В”

Тарасюк А.М.

 

 

26.06.2018

Сусветны дзень барацьбы з наркаманіяй

 

9.00-13.00

 

Спаборніцтвы «Юны бягун»

 

Стадыён

5-6

Лешык А Р.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

4-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “В”

Тарасюк А.М.

 

8.00-16.10

Работа  лагера працы і адпачынку

Прышкольны ўчастак

8 - 10

Войтуль В.Ф.

 

13.00-14.00

 Занятак з элементамі трэнінгу “Наркотыкам – НЕ!”

Каб. СППС

4-6

 

Петраш Т.Л.

 

10.00-11.00

Вусны часопіс “Моладзь супраць наркотыкаў”

Бібліятэка

7-10

Коптыш М.І.

 

 

 

27.06.2018

 

9.00-13.00

 

Народныя гульні

 

Стадыён

5-6

Лешык А Р.

 

16.00-20.00

Спартыўныя гульні

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “В”

Тарасюк А.М.

 

 

28.06.2018

 

9.00-13.00

 

Спаборніцтвы  “Юны метацель”

 

Стадыён

5-6

Лешык А Р.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па валейболе

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “В”

Тарасюк А.М.

 

 

29.06.2018

 

9.00-13.00

 

Конкурс “Я умею гуляць у лапту”

 

Стадыён

5-6

 

Лешык А Р.

 

16.00-20.00

Конкурс статыстычных практыкаванняў

Стадыён

 

6-11

Барысевіч Я.А.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8 “В”

Тарасюк А.М.

 

 

                                                                  30.06.2018

 

9.00-13.00

 

Гульня “Мы юныя футбалісты”

 

Стадыён

1-5

 

Лешык А Р.

 

16.00-20.00

Легкаатлетычнае шматбор’е

Стадыён

6-11

Барысевіч Я.А.

 

 

                                                                   02.07.2018

 

9.00-13.00

 

Рухомая гульня“Мяч капітану”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Конкурс “Я ўмею гуляць у лапту”

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “В”

Лешык А.Р.

 

 

04.07.2018

 

9.00-13.00

“Вясёлыя старты”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па валейболе

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “В”

Лешык А.Р.

 

                                                                   05.07.2018

01.07

09.00-13.00

 

 

17.00-20.00

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “В”

Лешык А.Р.

 

10.00-11.00

Гутарка “Брыдкаслоўе”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

 

06.07.2018

 

9.00-13.00

Сустрэчныя  эстафеты

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па баскетболе

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “В”

Лешык А.Р.

 

 

07.07.2018

 

9.00-13.00

 

Спаборніцтвы па піянерболе

Стадыён

1-4

Басько І.У.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па армрэстлінгу

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

13.00-14.00

Занятак “Падлетак і канфлікты”

Каб. СППС

5-9

Басько І.У.

 

 

                                                                   09.07.2018

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6“Б”

Мацкевіч Г.М.

 

 

10.07.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы па валейболе

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па армрэстлінзе

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6“Б”

Мацкевіч Г.М.

 

11.07.2018

 

9.00-13.00

Гульня “Хуткі мяч”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы “Гарадкі”

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6“Б”

Мацкевіч Г.М.

 

12.07.2018

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6“Б”

Мацкевіч Г.М.

 

10.00-11.00

Інтэрактыўны занятак “Макулатура, здавайся!”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

13.07.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Сілачы”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Легкаатлетычнае шматбор’е

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6“Б”

Мацкевіч Г.М.

 

14.07.2018

 

9.00-13.00

Спартландыя

Стадыён

1-4

Басько І.У.

 

16.00-20.00

 

Турыстычнае шматбор’е

 

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

13.00-14.00

Гульня-практыкум “Свет прафесій”

Каб. СППС

5-9

Басько І.У.

 

16.07.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы па баскетболе

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Атлетычнае шматбор’е

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “А”

Рагініна А.Ю.

 

17.07.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Меткія стралкі”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Конкурс статыстычных практыкаванняў

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “А”

Рагініна А.Ю.

 

18.07.2018

 

9.00-13.00

Футбольнае першынства

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Футбольнае першынства

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “А”

Рагініна А.Ю.

 

19.07.2018

 

9.00-13.00

Рухомыя гульні

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па баскетболе

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “А”

Рагініна А.Ю.

 

10.00-11.00

Інтэрактыўная гутарка “Пашпарт– галоўны дакумент грамадзяніна”

 Бібліятэка  

 

7-9

Прыход І.У.

 

20.07.2018

 

9.00-13.00

Конкурс «Я умею гуляць ў лапту»

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па валейболу

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “А”

Рагініна А.Ю.

 

21.07.2018

 

9.00-13.00

Гульня “Вас выклікае спартландыя”

Стадыён

1-4

Басько І.У.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы “Гарадкі”

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

10.30-11.30

Гульня “Прававы турнір”

Каб. СППС

5-8

Басько І.У.

 

 

23.07.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы па піянерболе

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па армрэстлінгу

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “В”

Іадкоўская С.І.

 

24.07.2018

 

9.00-13.00

Народныя гульні

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спартыўныя гульні

Стадыён

1-4

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “В”

Іадкоўская С.І.

 

25.07.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Меткія стралкі”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Гімнастычнае шматбор’е

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “В”

Іадкоўская С.І.

 

26.07.2018

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “В”

Іадкоўская С.І.

 

10.00-11.00

Віктарына “ЗЛЖ – выбар моладзі”

 Бібліятэка  

 

5-7

Прыход І.У.

 

27.07.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Я умею гуляць ў лапту”

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Конкурс статыстычных практыкаванняў

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

6 “В”

Іадкоўская С.І.

 

28.07.2018

 

9.00-13.00

Гульня “Вясёлыя старты”

Стадыён

1-4

Басько І.У.

 

16.00-20.00

 

Спаборніцтвы па валейболе

 

 

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

13.00-14.00

Час зносін “Асабістая бяспека ў сучасным жыцці”

Каб. СППС

5-9

Басько І.У.

 

30.07.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы юных атлетаў

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы “Гарадкі”

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

      5 “Б”

Чурай Я.Э.

 

31.07.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы юных атлетаў

Стадыён

1-4

Здановіч Н.П.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы “Гарадкі”

Стадыён

5-11

Васільчанка Е.У.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

      5“Б”

Чурай Я.Э.

 

01.08.2018

 

9.00-13.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па бадмінтоне

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

      5 “Б”

Чурай Я.Э.

 

10.00-11.00

Гадзіна ветлівасці “Калі ты ветлівы”

 Бібліятэка  

 

5-7

Коптыш М.І.

 

02.08.2018

 

9.00-13.00

Гульня “Хуткі мяч”

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Рухомыя гульні з мячом

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

      5 “Б”

Чурай Я.Э.

 

                                                                    03.08.2018

 

9.00-13.00

Лінейныя эстафеты

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Гульня ў бадмінтон

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

      5 “Б”

Чурай Я.Э.

 

04.08.2018

 

9.00-13.00

 

Футбольнае першынства

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Футбольнае першынства

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

10.00-11.00

Акцыя “Чытаем беларускую кнігу разам”

 Бібліятэка  

 

5-7

Коптыш М. І.

 

06.08.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы“Паласа перашкод”

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

5-11

Дубіна Л.К.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

      8 “Г”

Мароз М.Ч.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“В”

Юруць А.Б.

 

 

 

 

07.08.2018

 

9.00-13.00

Вясёлыя старты “Хутчэй, вышэй, сільней!”

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па валейболе

Стадыён

5-11

Дубіна Л.К.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Г”

Мароз М.Ч.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“В”

Юруць А.Б.

 

08.08.2018

 

Пришкольный участок

7 «А»

Ивановская С.В.

9.00-13.00

Спаборніцтвы “Снайперы”

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па бадмінтоне

Стадыён

5-11

Дубіна Л.К.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Г”

Мароз М.Ч.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“В”

Юруць А.Б.

 

10.00-11.00

Пазнавальная гадзіна “Гонар Беларусі”

 Бібліятэка  

 

5-7

Коптыш М. І.

 

09.08.2018

 

9.00-13.00

Гульня “Вас выклікае спартландыя”

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Конкурс “Залатая скакалка”

Стадыён

5-11

Дубіна Л.К.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Г”

Мароз М.Ч.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“В”

Юруць А.Б.

 

10.08.2018

 

9.00-13.00

Легкаатлетычнае шматбор’е

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Гульня“Дартс”

Стадыён

5-11

Дубіна Л.К.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Г”

Мароз М.Ч.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

7“В”

Юруць А.Б.

 

11.08.2018

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Дубіна Л.К.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

10.30-11.30

Круглы стол “Мой жыццёвы арыенцір”

Каб. СППС

5-9

Басько І.У.

 

13.08.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Сілачы”

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

 

Рухомая гульня “Два агні”

 

 

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Б”

Ціхно А.Ю.

 

 

14.08.2018

 

 

 

Михаленко А.А.

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Б”

Ціхно А.Ю.

 

15.08.2018

 

9.00-13.00

Сілавыя практыкаванні

Стадыён

1-4

Дубіна Л.К.

 

16.00-20.00

Рухомая гульня ”Мяч капітану”

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Б”

Ціхно А.Ю.

 

10.00-11.00

Гутарка “Беларускі Маўр”

 Бібліятэка  

 

5-7

Коптыш М. І.

 

16.08.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы“Гарадкі”

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па валейболе

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Б”

Ціхно А.Ю.

 

17.08.2018

 

9.00-13.00

Конкурс “Я ўмею гуляць у лапту”

Стадыён

1-4

Іваноўская В.І.

 

16.00-20.00

Конкурс “Гімнастычныя практыкаванні”

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

8“Б”

Ціхно А.Ю.

 

18.08.2018

 

9.00-13.00

Рухомыя гульні

Стадыён

1-4

Басько І.У.

 

16.00-20.00

Спартыўныя гульні

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

10.30-11.30

Інтэрактыўны занятак “Крок у бездань… Небяспечна гэта ці не”

Каб. СППС

5-9

Іваноўская С.У.

 

20.08.2018

 

9.00-13.00

Спартландыя

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Спартыўныя гульні

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “А”

Качура Л. І.

 

21.08.2018

 

9.00-13.00

Гульня “Вясёлыя старты”

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

 

Спаборніцтвы па валейболе

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “А”

Качура Л. І.

 

22.08.2018

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “А”

Качура Л. І.

 

10.00-11.00

Гадзіна разважання “Выбар у жыцці чалавека”

 Бібліятэка  

 

5-7

Коптыш М. І.

 

23.08.2018

 

9.00-13.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

1-4

Пашко Р.М.

 

16.00-20.00

Спаборніцтвы па бадмінтоне

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “А”

Качура Л. І.

 

24.08.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы“Вясёлыя старты”

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Спартыўныя гульні

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “А”

Качура Л. І.

 

25.08.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы па баскетболе

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Рухомыя гульні

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

10.30-11.30

Занятак “На парозе самастойнага жыцця”

Каб. СППС

5-9

Басько І.У.

 

 

27.08.2018

 

9.00-13.00

Турыстычная паласа перашкод

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16 .00-20.00

Гульня “Два агні”

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “Г”

Дубіна Л.К.

 

28.08.2018

 

9.00-13.00

Паласа перашкод

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “Г”

Дубіна Л.К.

 

29.08.2018

 

9.00-13.00

Спаборніцтвы  “Залатая скакалка”

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Рухомыя гульні

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “Г”

Дубіна Л.К.

 

30.08.2018

 

9.00-13.00

Футбольны турнір

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Футбольны турнір

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “Г”

Дубіна Л.К.

 

31.08.2018

 

9.00-13.00

Паласа перашкод

Стадыён

1-4

Вазыкава А.Б.

 

16.00-20.00

Фігурная язда на веласіпедзе

Стадыён

5-11

Юруць А.Б.

 

8.00-11.00

Летняя працоўная практыка

Прышкольны ўчастак

5 “Г”

Дубіна Л.К.

 

 

 

График проведения централизованного тестирования в 2018 году

Предмет

Дата проведения

Белорусский язык

12 июня, вторник

Русский язык

14 июня, четверг

Обществоведение

16 июня, суббота

Математика

18 июня, понедельник

Биология

20 июня, среда

Иностранные языки

22 июня, пятница

Химия

24 июня, воскресенье

Физика

26 июня, вторник

История Беларуси

28 июня, четверг

География

30 июня, суббота

Всемирная история (новейшее время)

2 июля, понедельник 

Регистрация на резервный день

(только по одному предмету при наличии документов, подтверждающих невозможность участия в тестировании в основной день) – с 30 июня по 3 июля в пунктах тестирования на базе учреждений образования:

      • Белорусский государственный университет;
      • Белорусско-Российский университет;
      • Брестский государственный технический университет;
      • Гродненский государственный университет им. Янки Купалы;
      • Витебский государственный технологический университет;
      • Гомельский государственный технический университет им. П.О.Сухого. 

Выдача сертификатов ЦТ – с 10 июля 2018 г.

по адресу: г. Барановичи, ул. Войкова, 21 (для абитуриентов, проходивших тестирование на базе  БарГУ).

Акцыя“Скажы наркотыкам – не!”

План правядзеннямесячніка прафарыентацыйнай работы

Расклад 

званкоў

I змена

II змена

1.  8.10 - 8.55 1.  14.00 - 14.45
2.  9.05 - 9.50 2.  14.55 - 15.40
3.  10.05 - 10.50 3.  15.55 - 16.40
4.  11.05 - 11.50 4.  16.55 - 17.40
5.  12.05 - 12.50 5.  17.50 - 18.35
6.  13.00 - 13.45 6.  18.45 - 19.30
7.  14.00 - 14.45

 



Выбор языка

БеларускiРусский

Новости министерства образования

23.06.18
С Днем молодежи!
mol

Подробнее...

22.06.18
22 июня 2018 года Министр образования И.В.Карпенко принял участие в заседании Жодинского райисполкома
Zhodino

Подробнее...

20.06.18
В министерстве образования состоялось совещание «О соблюдении законодательства при осуществлении финансово-хозяйственной деятельности»
korr

Подробнее...

20.06.18
Андрей Равков и Игорь Карпенко обсудили вопросы совершенствования работы центров допризывной подготовки
dop

Подробнее...

Счетчик посещений

Хостинг
adm.edu.by
Базовый шаблон v. 1.4
Адрас: 225316 аг. Жамчужны, вул. Цэнтральная,7, Баранавіцкі раён, Брэсцкая вобласць
Тэлефон:(8-0163) 656025
Электронная пошта:zhemch@baranovichi.edu.by