Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

6 школьны дзень

План работы на суботу,

10 красавіка 2021 года

 

         Час правядзення

Мерапрыемства

Класы

Месца правядзення

Адказныя

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

12.00-14.45

Работа гуртка

“Турызм і спартыўнае арыентаванне”

8-9

Спартыўная зала

Педагог дадатковай адукацыі

Васільчанка Я.А.

11.25-13.00

Работа вакальнага гуртка“Скітлс”

1-5

Кабінет

№ 24

Педагог дадатковай адукацыі

Абрамовіч Н.М.

13.05-13.50

Работа гуртка акцёрскага майстэрства “Рэпрыза”

3-7

Кабінет

№ 24

Педагог дадатковай адукацыі

Абрамовіч Н.М.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

10.00-10.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.00

 

Спартыўная гульня “Мы хочам расці здаровымі!”

3-4

Спартыўныя пляцоўкі

Класныя кіраўнікі 3-4 класаў

11.00-12.00

 

Алімпіядныя дваровыя гульні

5

Спартыўныя пляцоўкі

Класныя кіраўнікі 5 класаў

10.00-11.00

Відэапрагляд “Не – курэнню і ўжываню наркатычных рэчываў!

6

 

 

Кабінет

№ 33

Класныя кіраўнікі 6 класаў

10.00-11.00

 

Рухомыя гульні “Будзь здаровы і не хварэй!”

7 “Б”

Спартыўныя пляцоўкі

Горбель Н.П.

10.00-11.00

 

Занятак па ПДР “Гэты добры дарадчык веласіпед: правілы карыстання”

7 “В”

Спартыўныя пляцоўкі

Іваноўская С.У.

 

10.00-11.00

 

Круглы стол “Я выбіраю здаровы лад жыцця”

8

Кабінет

№ 36

Класныя кіраўнікі 8 класаў

08.10-14.20

 

Прафарыентацыйнае мерапрыемства “Фестываль аграрных прафесій”

9

 

АП “Ляхавіцкі аграрны каледж”

УА “Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт”

Класныя кіраўнікі 9 класаў

Раздзелы сайта