Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

План работы школы

План работы

ДУА “Жамчужненская сярэдняя школа” Баранавіцкага раёна

ў шосты школьны дзень

на студзень – май 2021 года

Студзень

16.01.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.00-12.30

 

Спартыўнае свята, прысвечанае дню снегу

3-11

Спартыўныя пляцоўкі, стадыён

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя,класныя кіраўнікі

 

23.01.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-10.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.30-12.15

 

Занятак-практыкум “Як засцерагчы сябе ад ўцягненне ў злачынства”

7

Кабінет

№ 46

Іваноўская С.У.

 

10.00-11.00

 

Каляндар царкоўных свят “Студзеньскія святы”

4

 

Кабінет № 16

Басінская Т.І.

10.00-11.00

 

Малыя зімовыя Алімпійскія гульні

5-9

 

Спартыўныя пляцоўкі, стадыён

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі

 

30.01.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

 9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-10.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

 

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

 

  Люты

Час

Мерапрыемства

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

06.02.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

 9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-10.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.00-12.00

 

Урок духоўнасці “Дзень памяці блажэннай Ксеніі Пецярбургскай”

5

Бібліятэка

Коптыш М.І., класныя кіраўнікі 5 класаў

12.00-13.00

 

Круглы стол “У палоне ў гаджэтаў”

7

Кабінет

№ 46

Іваноўская С.У.

 

 

13.02.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.20

 

Спартыўнае свята “Зімовыя гульні”

3-9

Спартыўныя пляцоўкі, стадыён

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі 3-9

класаў

 

20.02.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.10

 

Піянерскі збор “Армейскі чамаданчык” (урачысты прыём у члены ГА “БРПА” )

4

Кабінеты

№ 16, 46-а, 46, 15

Жыхарка В.А.,

класныя кіраўнікі 4 класаў

11.00-12.00

 

Занятак “Прафесійнае самавызначэнне падлеткаў”

8

 

Кабінет

№ 46

Каранчук В.А., класныя кіраўнікі 8 класаў

10.00-11.00

 

Мерапрыемствы, прысвечаныя Міжнароднаму  дню беларускай мовы

5-9

 

Актавая зала, класныя кабінеты

Настаўнікі беларускай мовы і літаратуры, класныя кіраўнікі 5-9

класаў

 

27.02.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.00-12.00

 

Спартыўна-патрыятычная гульня “Зарнічка”

3-4

Актавая зала, класныя кабінеты

Жыхарка В.А.,

класныя кіраўнікі 3-4 класаў

11.00-12.00

 

Конкурсная праграма, прысвечаная Дню абаронца Айчыны “Мужчыны, наперад!”

5-7

 

Спартыўная зала, класныя кабінеты

 

Класныя кіраўнікі 5-7

класаў

11.00-12.10

 

Выступленне агітбрыгад, прысвечанае  Дню прафілактыкі наркаманіі і алкагалізму

8-9

 

Актавая зала

 

Класныя кіраўнікі 8-9

класаў

  Сакавік

Час

Мерапрыемства

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

 

06.03.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.00-12.00

 

Конкурсная праграма “Танцуюць дзяўчаты!”,  прысвечаная святу 8 Сакавіка

8-10

Актавая зала

Жыхарка В.А.,

класныя кіраўнікі 8-10 класаў

10.00-11.00

 

Кніжная выстава “Калі галоўная гераіня - жанчына”

3-4

 

Бібліятэка

Коптыш М.І., класныя кіраўнікі  3-4

класаў

11.00-12.20

 

Святы, прысвечаныя Міжнароднаму жаночаму дню 8 сакавіка

5-7

 

Класныя кабінеты

 

Класныя кіраўнікі 5-7

класаў

10.00-10.45

 

Занятак“Усё ў тваіх руках: прафілактыка шкодных звычак”

7

Кабінет

№ 46

Іваноўская С.У.

 

13.03.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.00

 

Конкурс  “Суперпіянерачка”

 

 

5-7

Актавая зала,  класныя кабінеты

Жыхарка В.А.,

класныя кіраўнікі 5-7 класаў

11.00-12.00

 

Дзень здароўя “Вясёлыя старты”

3-4,

8-9

Спартыўная зала

Жыхарка В.А.,

класныя кіраўнікі 3-4,8-9 класаў

10.00-10.45

 

Адкрыты прагляд літаратуры “Праз кнігу да духоўнасці”

4

Спартыўная зала, класныя кабінеты

 

Класныя кіраўнікі 4

класаў

20.03.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.00-12.10

 

Тэатр+мы “Настаўнік, перад імем тваім…” (Інсцэніроўкі ўрыўкаў з кінафільмаў, літаратурных твораў)

5-7

Актавая зала,  класныя кабінеты

Класныя кіраўнікі 5-7 класаў

27.03.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

  Красавік

Час

Мерапрыемства

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

03.04.2021

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

11.00-12.00

 

Урок духоўнасці.  “Благавешчанне Прасвятой Багародзіцы”

3-4

 

Бібліятэка

Коптыш М.І., класныя кіраўнікі  3-4

класаў

11.00-12.00

 

Прафарыента-цыйны занятак “Куды пайсці вучыцца?”

9, 11

Кабінет

№ 46

Місюн Г.А.,

класныя кіраўнікі 9, 11 класаў

10.04.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.30

 

Дзень здароўя. Лёгкаатлетычнае мнагабор’е

5-9

 

Спартыўная зала

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі  5-9

класаў

17.04.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

24.04.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

11.00-12.00

 

Каляндар царкоўных свят. Ранішнік

“І, здаецца, не птушкі, а анёлы ляцяць…”

5-7

Актавая зала

Бурак А.В.,

класныя кіраўнікі 5-7 класаў

  Май

Час

Мерапрыемства

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

 

08.05.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.00

 

Кніжная выстава “Чытаючы пра вайну”

5-7

 

Бібліятэка

Коптыш М.І., класныя кіраўнікі  3-4

класаў

 

15.05.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.00

 

Кніжная паліца “Сям’я – гэта любоў” 

5-6

 

Бібліятэка

Коптыш М.І., класныя кіраўнікі  5-6

класаў

11.00-13.00

 

Фестываль

“Сузор’ е Жамчужын”, прысвечаны Дню сям’і

1-10

 

Актавая зала

Жыхарка В.А., класныя кіраўнікі  1-10

класаў

11.00-12.00

 

“Спартыўнае свята, прысвечанае Дню сям’і”

 

 

 

 

3-4

Спартыўныя пляцоўкі

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі  3-4

класаў

 

22.05.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.30

 

Піянерскі фестываль “Дранік- фэст- 2021!”

 Прыём ў піянеры вучняў 4–х класаў “Піянерыя–запаветная краіна”

 (да Дня піянерскага сяброўства)

4-7

 

Актавая зала

Жыхарка В.А., класныя кіраўнікі  4-7

класаў

 

29.05.2021

08.00-08.45

08.55-09.40

09.50-10.35

Працоўнае навучанне

11

 

 

Майстэрні

Буза А.С

10.50-11.35

11.45-12.30

Працоўнае навучанне

10

Майстэрні

Буза А.С

08.00-08.45

08.55-09.40

 

Працоўнае навучанне

10

 

 

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

09.50-10.35

10.45-11.30

 

Працоўнае навучанне

11

Кабінет

абслугоўваючай

працы

Бажко М.Л.

08.00-09.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

10

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

10.00-11.40

 

Факультатыў

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

11

Кабінет

№ 38

Дзегіль Н.І.

09.00-09.45

 

Факультатыў

“Сямейная педагогіка”

7 “Б”

Кабінет

№ 31

Горбель Н.П.

12.00-12.45

 

Факультатыў

“Роўны навучае роўнага”

8 “Б”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

13.00-13.45

 

Факультатыў

“Даследуем гуманітарнае права”

9 “А”

Кабінет

№ 20

Жыхарка В.А.

14.00-15.00

Работа спартыўнай секцыі “Каратэ”

5-7

Кабінет рытмікі

Трэнер

Кірыенкаў А.У.

13.10-13.55

Работа гуртка

“Танцавальны калейдаскоп”

3-7

Кабінет рытмікі

Педагог дадатковай адукацыі

Каснерык Н.К.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па фізіцы

9

 

 

Кабінет

№ 23

Здановіч Н.Р.

09.00-10.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

11

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

10.00-11.00

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па матэматыцы

9

 

 

Кабінет

№ 24

Жыхарка Л.Л.

09.00-09.45

 

Стымулюючыя і падтрымліваю-

чыя заняткі па англійскай мове

7

Кабінет

№ 9

Мікуліч Т.В.

10.00-11.00

 

Паліца здароўя “Дзень без тытуню”

8-10

 

Бібліятэка

Коптыш М.І., класныя кіраўнікі  8-10

класаў

11.00-11.45

 

Дзень здароўя,

прысвечаны Сусветнаму Дню без тытуню

3-7

 

Класныя кабінеты

 

Класныя кіраўнікі 3-7

класаў

 

 

 

 

Раздзелы сайта