Меню раздела

    Гарачыя навіны

    07.12.2018
    Литературно-музыкальная композиция

    больш падрабязна...

    06.12.2018
    ВОЛОНТЕР ГОДА - ДОБРОЕ СЕРДЦЕ

    больш падрабязна...

    04.12.2018
    Я люблю тебя, жизнь

    больш падрабязна...

    03.12.2018
    Неделя русского языка и литературы

    больш падрабязна...

    01.12.2018
    Концерт-акция "Стоп! СПИД"

    больш падрабязна...

    Галоўная : 6 школьны дзень : План работы школы

    План работы школы

    План работы школы

    ў шосты школьны дзень

    на верасень-снежань 2018 года

     

    01.09.2018

    9.00-10.00

    Урачыстая лінейка, прысвечаная Дню ведаў

    1-11

    Прышкольная пляцоўка

    Жыхарка В.А.,

    Багдановіч Г.І.

     

    10.15-11.00

     

     

     

     

     

    Першы ўрок “Зямля, на якой пашчаслівілася нарадзіцца”

    1-11

     

     

     

     

     

    Класныя кабінеты

     

     

     

     

    Класныя кіраўнікі 1-11 класаў

     

     

     

     

    11.10-12.00

    Гульнёвая праграма “Са святам, першакласнік!”

    1

    Дом культуры

    Абрамовіч Н.М.

     

    08.09.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-12.00

    Дзень здароўя

    Агульнашкольны крос, прысвечаны пачатку навучальнага году

    5-11

     

    Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі 5-11 класаў

     

    15.09.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-12.00

    Конкурс-агляд піянерскага строю і песні “Раўненне на знамя”, прысвечаны Дню піянерыі

    5-8

    Актавая зала

    Жыхарка В.А.,

    класныя кіраўнікі 5-7 класаў

     

     

    22.09.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    11.00-12.00

    Урок духоўнасці “Нараджэнне Прасвятой Багародзіцы”

    4-5

    Бібліятэка

    Коптыш М.І., класныя кіраўнікі 4-5 класаў

     

     

    12.00-14.00

     

     

     

     

     

     

     

     

    Спартыўнае свята “Вас выклікае спартландыя!”

     

     

     

     

     

     

    3-4

     

     

     

     

     

     

     

     

    Спартыўная зала

     

     

     

     

     

     

     

    Барысевіч М.А.,

    Васільчанка Е.У., класныя кіраўнікі 3-4 класаў

     

     

     

    11.00-12.00

    Віктарына “Шкодныя звычкі”

    6-7

    Каб. № 46

    Іваноўская С.У.

     

    29.09.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

     

     

     

     

     

     

     

     

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-12.00

    Свята “Прывітанне, першакласнік!”

    1

    Актавая зала

    Багдановіч Г.І.,

    класныя кіраўнікі 1 класаў

     

     

    12.00-13.30

    Прафарыентацыйная экскурсія ў БарДУ.

    Наведванне Дня адкрытых дзвярэй

    10-11

     

    Класныя кіраўнікі 10-11 класаў

     

     

    На працягу дня

    Акцыя “Дабрынёю напоўнены свет”, прысвечаная Дню састарэлага чалавека

    (аказанне дапамогі адзінокім састарэлым)

    5-9

    Наведванне на даму

    Класныя кіраўнікі 5-9 класаў

     

     

    06.10.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    11.00-13.00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Дзень здароўя

    Турыстычны марафон

    Конкурсная праграма:

    1.Паласа перашкод.

    2.Абарона палаткі “Запрашаем у госці”(выкананне турысцай песні, рэклама турысцкай стравы)

     

     

     

    8-9,

    бацькі

    навучэнцаў

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Спартыўныя пляцоўкі

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя,класныя кіраўнікі 8-9 класаў

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    11.00-12.00

    Акцыя “Абазнач сябе ў цемры – зберажы жыцце”

    5-7

    Каб. СППС

    Каранчук В.А.

     

    На працягу дня

     

    Віншавальная ацыя “Са святам, настаўнік!” (Віншаванне з Днём настаўніка ветэранаў педагагічнай працы)

     

    1-11

     

    Наведванне на даму

     

    Класныя кіраўнікі 1-11 класаў

     

     

    13.10.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    12.00-16.00

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Экскурсія па маршруце “Аг.Жамчужны – г. Баранавічы (Лядовы палац) - аг. Жамчужны.

    Наведванне хакейнага матчу

     

     

     

     

     

     

    7

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Лядовы палац

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Класныя кіраўнікі 7 класаў

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    11.00-12.00

     

    Урок духоўнасці “Свята Пакрова Прасвятой Багародзіцы”

     

    4-6

     

    Бібліятэка

     

    Коптыш М.І., класныя кіраўнікі 4-6 класаў

     

     

    18.00-20.00

     

    Вечар “Пад   Пакровам Прасвятой Багародзіцы”

     

    8-11

     

    Дом культуры

     

    Класныя кіраўнікі 8-11 класаў, Абрамовіч Н.М.

     

     

    20.00-22.00

    Тэматычная дыскатэка

    “Нашы маці”

    8-11

    Дом культуры

    Войтуль В.Ф.,

    Здановіч Н.Р.

     

    20.10.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    11.00-12.30

    Піянерскі збор “Гісторыя піянерскага гальштука”

    5-7

    Актавая зала

    Жыхарка В.А.

     

    12.30-13.30

    Круглы стол “Каб Інтэрнэт быў сябрам”

    7-8

    Каб. № 46

    Іваноўская С.У.

     

    27.10.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

     

     

     

     

     

     

     

     

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-12.00

    Урачысты прыём у акцябраты “Падарожжа ў краіну Акцябратск

    2

    Актавая зала

    Багдановіч Г.І.

     

    03.11.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-15.00

    Урок духоўнасці “Свята іконы Казанскай Божай Маці”

    4-5

    Бібліятэка

    Коптыш М.І., класныя кіраўнікі 4-5 класаў

     

     

    10.11.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-14.00

    Дзень здароўя

    “Юны гімнаст”

    5-7

    Спартыўная зала

    Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя, класныя кіраўнікі 5-7 класаў

     

    17.11.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-12.00

    Гульня – падарожжа “Піянерскія іскры”

    5-7

    Актавая зала

    Жыхарка В.А.

     

    11.00-12.30

     

     

     

     

    Спартландыя “Тата, мама, я – алімпійская сям’я”

     

     

    3

     

     

     

     

    Спартыўная зала

     

     

     

    Класныя кіраўнікі 3 класаў

     

     

     

    10.00-11.00

    Прававая віктарына “Ведай свае правы”

    8-9

    Каб. СППС

    Каранчук В.А.

     

    24.11.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

     

     

     

     

     

     

     

     

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    18.00-19.00

    Вечар “Паэтычная кветка палескай зямлі”

    (да 70-годдзя з дня нараджэння Яўгеніі Янішчыц)

     

    8-11

    Актавая зала

    Захарава В.У.,

    Тарасюк А.М.

     

    14.00-16.00

    Тэматычная дыскатэка

    “Будзь законапаслухмяным

    грамадзянінам!”

    5-7

    Файе школы

    Каранчук В.А.,

    Іваноўская С.У.

     

    01.12.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    11.00-12.30

     

     

     

     

     

    Брэйн-рынг “ВІЧ у пытаннях і адказах” (да Сусветнага дню прафілактыкі СНІДу)

     

     

    7-9

     

     

     

     

     

    Актавая зала

     

     

     

     

     

    Варвашэвіч І.У., класныя кіраўнікі 7-9 класаў

     

     

     

    10.00-11.00

    Урок духоўнасці “Увядзенне ў храм Прасвятой Багародзіцы”

     

    5-6

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

     

    08.12.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    11.00-13.00

     

     

     

     

     

    Дзень здароўя

    Танцавальны марафон

     

     

     

     

    6-9

     

     

     

     

     

    Актавая зала

     

     

     

     

     

    Класныя кіраўнікі 6-9 класаў

     

     

     

     

    10.00-11.00

    Відыясалон “Небяспечны лед”

    4-5

    Каб. СППС

    Каранчук В.А.,

    класныя кіраўнікі 4-5 класаў

     

     

    15.12.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-12.00

    Дзень здароўя

    Танцавальны марафон

     

    3-5

    Актавая зала

     

     

    Класныя кіраўнікі 3-5 класаў

     

     

    22.12.2018

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    29.12.2018

     

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

     

     

     

     

     

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    10.00-11.00

    Відэафільм “Зімовыя небяспечнасці”

    2-3

    Бібліятэка

    Коптыш М.І.

     

    12.00-13.30

    Круглы стол “Насілле ў кіберпрасторы”

     

    5-8

    Каб. № 46

    Іваноўская С.У.

     

    22.12.2018

    Згодна з раскладам

    Работа аб’яднанняў па інтарэсах

     

     

     

     

     

    1-11

    Згодна з раскладам

    Педагогі дадатковай адукацыі

     

    12.00-13.30

    Навагодні вечар

    8-11

    Спартыўная зала

    Жыхарка В.А., класныя кіраўнікі 8-11 класаў

     

     

    Выбор языка

    БеларускiРусский

    Новости министерства образования

    30.10.18
    Тэндэнцыя да адкрытага і прадуктыўнага дыялогу
    min

    Подробнее...

    29.10.18
    В Новосибирске завершилась олимпиада школьников Союзного государства «Россия и Беларусь: историческая и духовная общность»
    olimp

    Подробнее...

    29.10.18
    В Гродно начала работу образовательная платформа "АграКЛАС"
    Grodno

    Подробнее...

    27.10.18
    Лучшего юного спецназовца выбрали в Марьиной Горке
    Marina Gorka

    Подробнее...

    Счетчик посещений

    Хостинг
    adm.edu.by
    Базовый шаблон v. 1.4
    Адрас: 225316 аг. Жамчужны, вул. Цэнтральная,7, Баранавіцкі раён, Брэсцкая вобласць
    Тэлефон:(8-0163) 656025
    Электронная пошта:zhemch@baranovichi.edu.by