Меню раздела

    Гарачыя навіны

    15.06.2018
    ДЕНЬ СКАЗКА

    больш падрабязна...

    15.06.2018
    Лагер «Жамчужынка»

    больш падрабязна...

    09.06.2018
    У школе адбыўся выпускны бал

    больш падрабязна...

    08.06.2018
    Гуляем у страйкбол

    больш падрабязна...

    07.06.2018
    Экскурсія ў в. Дзекалы

    больш падрабязна...

    Галоўная : Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах на 2017/2018 навучальны год

    Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах на 2017/2018 навучальны год

    Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

     на  2017/2018 навучальны год

      

    Назва аб’яднання па інтарэсах

    Педагог дадатковай адукацыі

    Месца правядзення

    Час работы

    1

    “Хатняя кулінарыя”

    Лешык А.Р.

    Кабінет абслугоўваючай

    працы

    Субота

    10.00-11.45

    2

    Разьба па дрэве

    Буза А.С.

    Майстэрні

    Субота

    10.00-11.45

    3

    “Модніцы”

    Бажко М.Л.

    Кабінет абслугоўваючай

    працы

    Панядзелак

    15.55 -17.40

    Серада

    9.05 -10.50 Субота

    12.00-15.45

    4

     “Фантазёры”

    Бажко М.Л.

    Кабінет абслугоўваючай

    працы

     

    Каб. № 16

    Панядзелак

    12.05 -13.45

    Чацвер

    9.05 -12.50 Субота

    10.00-11.45

      Валейбол

    Юруць А.Б.

    Спартыўная зала

    Чацвер

    18.30 – 20.15

    Субота

    10.00 – 11.45

     

    6

    Тэхнічны

    Калдушка С.Д.

    Каб. № 22

    Субота

    10.00 – 15.45

     

    7

    Танцавальны

    калейдаскоп

    Каснерык Н.К.

    Актавая зала

     

     

    Каб. рытмікі

    Аўторак, пятніца

    16.30–17.15

    Серада

    13.00 -13.45

    Субота

    12.10 – 12.55

    8

    Брэйк-данс

    Кухарчык Л.П.

    Актавая зала

    Аўторак

    13.00–15.45

    Субота

    10.00 – 12.45

     

    9

     

     

    Каратэ

     

     

     

    Кірыенкаў А.У.

     

     

    Актавая зала

    Спартыўная зала

    Спартыўная зала

     

     

    Серада

    9.00-10.30

    15.00-17.00

     

    Субота

    14.00 – 16.20

     

     

    10

     

     

    Парадна -цэраманіяльны атрад барабаншчыц

    Бадзеракова Н.У.

     

    Актавая зала

     

     

     

     

    Панядзелак

    10.00- 13.30

     

     

     

     

    11

     

     

    Лёгкая атлетыка

    Максіменка К.А.

    Стадыён,

    САЦ

    “Надзея”

    Панядзелак, серада

    8.30 -12.10

    16.00-18.10

    Субота

    8.30 -12.10

    13.00-15.15

     

     

     

     

    Выбор языка

    БеларускiРусский

    Новости министерства образования

    17.07.18
    В Республике Беларусь 95,8% детей в возрасте 3-6 лет получают дошкольное образование
    children

    Подробнее...

    14.07.18
    Вниманию выпускников: о распределении, перераспределении, направлении на работу
    norm

    Подробнее...

    13.07.18
    Учащиеся Республики Беларусь завоевали медали на 59-й Международной математической олимпиаде
    olimp

    Подробнее...

    12.07.18
    Результативность абитуриентов на ЦТ выше прошлогодней
    test

    Подробнее...

    Счетчик посещений

    Хостинг
    adm.edu.by
    Базовый шаблон v. 1.4
    Адрас: 225316 аг. Жамчужны, вул. Цэнтральная,7, Баранавіцкі раён, Брэсцкая вобласць
    Тэлефон:(8-0163) 656025
    Электронная пошта:zhemch@baranovichi.edu.by