Меню раздела

    Гарачыя навіны

    11.04.2018
    Пасхальная неделя «Доброго Сердца» 

    больш падрабязна...

    09.04.2018
    Cамы час паклапаціцца аб птушках

    больш падрабязна...

    06.04.2018
    Встреча с американкой Джессикой

    больш падрабязна...

    03.04.2018
    Конкурс театрализованных постановок "Lingua-2018"

    больш падрабязна...

    26.03.2018
    Спартландыя "Мама, тата, я - спартыўная сям'я"

    больш падрабязна...

    Галоўная : Вучням : Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах і спартыўных секцый на 2017/2018 навучальны год

    Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах і спартыўных секцый на 2017/2018 навучальны год

    Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

    на 2017/2018 навучальны год 

    Назва аб’яднання па інтарэсах

    Педагог дадатковай адукацыі

    Месца правядзення

    Час работы

    1

    “Хатняя кулінарыя”

    Лешык А.Р.

    Кабінет абслугоўваючай

    працы

    Субота

    10.00-11.45

    2

    Разьба па дрэве

    Буза А.С.

    Майстэрні

    Субота

    10.00-11.45

    3

    “Модніцы”

    Бажко М.Л.

    Кабінет абслугоўваючай

    працы

    Панядзелак

    15.55 -17.40

    Серада

    9.05 -10.50 Субота

    12.00-15.45

    4

     “Фантазёры”

    Бажко М.Л.

    Кабінет абслугоўваючай

    працы

     

    Каб. № 16

    Панядзелак

    12.05 -13.45

    Чацвер

    9.05 -12.50 Субота

    10.00-11.45

      Валейбол

    Юруць А.Б.

    Спартыўная зала

    Чацвер

    18.30 – 20.15

    Субота

    10.00 – 11.45

     

    6

    Тэхнічны

    Калдушка С.Д.

    Каб. № 22

    Субота

    10.00 – 15.45

     

    7

    Танцавальны

    калейдаскоп

    Каснерык Н.К.

    Актавая зала

     

     

    Каб. рытмікі

    Аўторак, пятніца

    16.30–17.15

    Серада

    13.00 -13.45

    Субота

    12.10 – 12.55

    8

    Брэйк-данс

    Кухарчык Л.П.

    Актавая зала

    Аўторак

    13.00–15.45

    Субота

    10.00 – 12.45

     

    9

     

     

    Каратэ

     

     

     

    Кірыенкаў А.У.

     

     

    Актавая зала

    Спартыўная зала

    Спартыўная зала

     

     

    Серада

    9.00-10.30

    15.00-17.00

     

    Субота

    14.00 – 16.20

     

     

    10

     

     

    Парадна -цэраманіяльны атрад барабаншчыц

    Бадзеракова Н.У.

     

    Актавая зала

     

     

     

     

    Панядзелак

    10.00- 13.30

     

     

     

     

    11

     

     

    Лёгкая атлетыка

    Максіменка К.А.

    Стадыён,

    САЦ

    “Надзея”

    Панядзелак, серада

    8.30 -12.10

    16.00-18.10

    Субота

    8.30 -12.10

    13.00-15.15

     

     

     

     

    Выбор языка

    БеларускiРусский

    Новости министерства образования

    18.04.18
    В Москве начал работу 5-й Московский международный салон образования
    msk

    Подробнее...

    18.04.18
    На 7-й Европейской математической олимпиаде для девушек белорусские участницы завоевали серебряные медали
    olp

    Подробнее...

    14.04.18
    Заседание Ассоциации руководителей учреждений образования общественного объединения «Белорусское педагогическое общество»
    ps

    Подробнее...

    13.04.18
    В НДЦ «Зубренок» обсудили вопросы организации летнего отдыха и оздоровления детей в 2018 году
    zub

    Подробнее...

    Счетчик посещений

    Хостинг
    adm.edu.by
    Базовый шаблон v. 1.4
    Адрас: 225316 аг. Жамчужны, вул. Цэнтральная,7, Баранавіцкі раён, Брэсцкая вобласць
    Тэлефон:(8-0163) 431648
    Электронная пошта:zhemch@baranovichi.edu.by