Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Графік правядзення навагодніх свят

Графік правядзення навагодніх свят у

ДУА “Жамчужненская сярэдняя школа” Баранавіцкага раёна

Дата, час

Мерапрыемства

Клас

Месца

правядзення

Адказныя

21.12.2020

 

11.30- 12.30

 

 

 

 

12.45- 13.45

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

1 “В”

 

 

 

 

2 “А”

 

 

 

Актавая зала

 

 

 

 

Кабінет № 17

 

 

Федаровіч В.Я.

 

 

 

 

Яцкевіч С.І.

22.12.2020

 

11.30- 12.30

 

 

 

 

12.45- 13.45

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

1 “Б”

 

 

 

 

2 “Б”

 

 

Актавая зала

 

 

 

 

Актавая зала

 

 

Чарнагрэбель Д.І.

 

 

 

Маркушэўская

Г.П.

23.12.2020

 

11.30- 12.30

 

 

 

 

12.45- 13.45

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

1 “А”

 

 

 

 

2 “В”

 

 

 

Актавая зала

 

 

 

 

Кабінет № 42

 

 

Лапкоўская Л.А.

 

 

 

 

Лазоўская А.У.

24.12.2020

 

11.30- 12.30

 

 

 

 

12.45- 13.45

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

1 “Г”

 

 

 

 

2 “Г”

 

 

 

Актавая зала

 

 

 

 

Актавая зала

 

 

Давыдавец А.А.

 

 

 

 

Віннік В.В.

 

26.12.2020

 

16.00- 18.00

 

 

16.00- 18.00

 

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

Інтэрактыўная танцавальна-гульнёвая праграма “Навагоднія цуды”

 

 

7 “Г”

 

 

5 “А”

 

 

 

 

Кабінет № 26

 

 

Актавая зала

 

 

Грыцук Н.М.

 

 

Жыхарка В.А.

28.12.2020

 

10.00- 11.30

 

 

 

 

 

 

10.00- 11.30

 

 

13.00- 14.30

 

 

 

 

13.00- 14.30

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

 

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

 

3 “А”,

3 “Б”,

3 “В”,

3 “Г”,

3 “Д”

 

 

5 “В”

 

 

4 “А”,

4 “Б”,

4 “Г”

 

 

8 “Г”

 

 

Кабінет № 42

Кабінет № 17

Кабінет № 15

Кабінет № 18

Кабінет № 46

 

 

Кабінет № 25

 

 

Кабінет № 16

Кабінет № 46-а

Кабінет № 15

 

 

Кабінет № 36

 

 

 

Чарнагрэбель Н.І.,

Вьюн С.Я.,

Круглік М.Г., Бубек А.А., ВазыкаваА.Б.

 

Філіманіхіна К.А.

 

Басінская Т.І.,

Радкавец А.С., Шульга Г.К.

 

 

Дубіна С.Ч.

29.12.2020

 

14.00- 15.30

 

 

 

14.00- 15.30

 

 

17.00- 19.00

 

 

 

15.00- 19.00

 

 

Інтэрактыўная праграма “Цуды ля навагодняй ёлкі”

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

 

Казка “Залатая рыбка на новы лад”

 

 

 

4 “В”

 

 

 

5 “Б”,

5 “Г”

 

7 “А”,

7 “Б”,

8 “А”,

8 “Б”

 

7 “В”

 

 

Кабінет № 46

 

 

 

Кабінет № 30

Кабінет № 31

 

Кабінет № 28

Кабінет № 31

Кабінет № 26

Кабінет № 30

 

Кабінет № 29

 

 

Астапчык І.І.

 

 

 

Іваноўская В.І.,

Ахрамеева А.І.

 

Бурак А.В.,

Горбель Н.П.,

Качура Л.І.,

Чурай Я.Э.

 

Іваноўская С.У.

30.12.2020

 

14.00- 15.30

 

 

 

 

 

 

17.00- 19.00

 

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

 

 

 

 

Святочны агеньчык

“З Новым годам!”

 

 

 

 

6 “А”,

6 “Б”,

 

6 “В”,

6 “Г”,

5 “Д”

 

8 “В”,

9 “А”,

9 “Б”,

9 “В”,

10,

11

 

 

Кабінет № 36

Кабінет № 30

 

Кабінет № 25

Кабінет № 14

Кабінет № 27

 

Кабінет № 14

Кабінет № 37

Кабінет № 28

Кабінет № 12

Кабінет № 24

Кабінет № 38

 

 

 

Якіменка А.Г.,

Сухамлінава В.В.,

Шылко У.А.,

Валчэцкая Н.У.,

Пармонік Л.У.

 

Літвіна А.В., Рагініна А.Ю.,

Мацкевіч Г.М.,

Іадкоўская С.І.,

Здановіч Н.Р.,

Мароз М.Ч.

 

Раздзелы сайта